سوالات متداول

درباره استایک بیشتر بدانید

از دیجیتال مارکتینگ اول بیشتر بدانید

در برنامه ریزی اصولی برای کسب و کارهایی که قصد ورود به دنیای دیجیتال را دارند نیاز به بررسی ابعاد مختلفی می‌باشد. ابعادی همچون کاربرانی که در فضای اینترنت فعالیت میکنند، رقبایی که سالها مشغول به فعالیت هستند و ظرفیت های کسب و کاری که خود را برای ورود آماده میکند. بررسی این موارد و انجام برنامه ریزی در کنار کارفرما به گونه ای انجام خواهد گرفت که کاملا ملموس و قابل تحلیل باشد.

تمام کسب و کارها شانس دیده شدن در فضای دیجیتال و فروش در آن را دارند ولی هر کدام نیاز به برنامه متفاوتی دارند. اینکه کار شما خدماتی است یا آموزشی و یا کالای فیزیکی و مجازی دارید باعث میشود که برنامه متفاوتی داشته باشید.

شما براساس برنامه ریزی و هدفی که از قبل مشخص کرده اید میتوانید از یک وبسایت به عنوان فروشگاه مجازی خود استفاده نمایید. فروشگاهی که وابسته به هیچ پلتفرم خارجی نخواهد بود و شما کاملا با اختیار و اهداف خود آن را اداره خواهید کرد. اینکه شما نیاز به یک وبسایت بیوگرافی دارید یا بلاگی، یک سایت شرکتی دارید یا فروشگاهی بستگی به کسب و کار شما دارد. ما در دیجیتال مارکتینگ اول به شما در این زمینه کمک خواهیم کرد.

بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو (SEO) مهمترین بخش هر وبسایتی است که قصد دیده شدن در صفحات ابتدایی موتور های جستجو مانند گوگل را دارد. اگر شما به نتایج ابتدایی در صفحه نتایج گوگل برسید به هدف زده اید و افزایش فروش چشمگیری خواهید داشت. تیم ما در زمینه SEO به شما کمک خواهد کرد.

اینکه شما چه کسب و کاری دارید و هدف شما چیست، مشخص میکند که کدام شبکه اجتماعی برای شما مناسب تر خواهد بود. شبکه های اجتماعی تعریف متفاوتی دارند و البته کاربران متفاوتی هم دارند. اگر شما انتخاب درستی داشته باشید و محتوای صحیحی تولید کنید حتما به اهداف خود خواهید رسید.

پیشنهاد ما همیشه استفاده از محتوای شخصی سازی شده است. استفاده از محتوایی که کپی شده باشد و کیفیت پایینی دارد هم از سمت کاربران و هم از سمت گوگل و سایر موتورهای جستجو قابل قبول نیست و اعتماد کمتری به شما می‌کنند. برای تولید محتوای اصولی و با کیفیت ما مشاوره های لازم را به شما خواهیم داد.

از <span>دیجیتال مارکتینگ اول </span> بیشتر بدانید